1:38 pm - Pazar Şubat 1, 2015
Sponsor Bağlantılar

Güneşi Beklerken 30 Mart var mı yok mu neden yok

Cuma, 28 Mart 2014, 14:00 | Dizi Haberleri | 0 Comment | Read 435 Times
by admin

gunesibeklerken-400x140

Güneşi Beklerken 30 Mart var mı yok mu neden yok hayır bu haftaki bölümlerde ekranlarda olmayacak.
Pazar akşamı ekranlara gelen diğer diziler gibi hatta cumartesi akşamı yayınlanacak dizilerin bazılarıda ekranlara gelmeyek.
30 Mart günü pazar Türkiye için seçim rayına girmesi sebebiyle pazar akşamı tüm kanallar canlı seçim bilgileri aktaracağı için Güneşi Beklerken 30 Mart var mı yok mu neden yok akşamı ekranlara tabiki gelemeyecek.

Sevilen dizi yeni bölümü ile bir dahaki haftaya ekranlara gelmesi bekleniyor. Bu ay sonundaki seçimlerden Tüm programlar diziler filmler etkilenecek yeni bölümüyle hiç biri ekranlarda olmayacak tabiki bu seçim sürecine denk geldiği içindir.

Güneşi Beklerken dizisinin yeni bölümleri pazar akşamları yayınlanıyordu. Bu hafta pazar akşamının seçime denk gelmesi sebebiyle Güneşi Beklerken dizisinin yeni bölümü yayınlanmayacak. Haftaya yeni bölümünde buluşmak dileği ile.

30 Mart Güneşi Beklerken neden yok, 30 mart güneşi beklerken yayınlanacakmı, 30 mart pazar güneşi beklerkene seçim tatili, güneşi beklerken 30 Mart pazar var mı yok mu, güneşi beklerken 30 mart yeni bölüm varmı yokmu neden yok bittimi, güneşi beklerken 7 nisan yeni fragmanı, güneşi beklerken bu hafta seçim nedeniyle yayınlanmayacak
Güneşi Beklerken 30 Mart var mı yok mu neden yok

Etiketler: , , , , , ,

Sizde Yorum Yapın